close
تبلیغات در اینترنت
ایثارگر|صفحه نخست ايثارگر|صفحه نخست

پشتیبانی


به ايثارگر خوش امديد
اين وبسايت ازمايشي قرار گرفته است و در حال حاضر در حال اماده سازي مي باشد.از اين که ما را به خاطر اين کم کاري تحمل ميکنيد.بينهايت از شما سپاس گزاريم.

مدير سايت

معرفي و اخبار سايت
تبليغات

کسی این عکس‌ها را فراموش نمی‌کند

  یکی از دلخراش‌ترین صحنه‌ها از بمباران شیمیایی حلبچه، تصویر مردی است که در ورودی خانه‌اش کودکش را در آغوش گرفته و هر دو تسلیم ناجوانمردی دشمن شده‌اند. این تصویر یکی از تأثیرگذارترین و دلخراش‌ترین عکس‌های باقی‌مانده از این اتفاق است.

نويسنده: admin | تاريخ : چهار شنبه 27 / 12 / 1393 بازديد : 121
ادامه مطلب

قدقامت عشق به احترام شاگرداول‌ها

  اين جا يک کلاس، يک مدرسه، نه يک دانشگاه به بزرگي و عظمت تمامي ايران، تاريخ، هويت و حيثيت ايراني گسترانيده شده است. درس هاي اين دانشگاه تنها تئوريک و نظريه پردازانه نيست اين جا سال ها بزرگاني مشق عشق کرده اند و درس عزت خوانده اند و همزاد غيرت شده اند، سرفصل درس هاي اين دانشگاه خيلي سخت و فشرده و امتحاناتش نيز بسي دشوار و مردافکن است. معلم، استاد و راهنماي اين دانشگاه که بزرگ ترين و بلندجايگاه ترين دانشگاه جهان است، حسين بن علي نام آشناي قرون و اعصار و جهانيان است. دانشجويان اين دانشگاه همه يک لباس فرم ساده و خاکي به تن دارند، اما پيشاني بندهايشان رنگي است و بر بيشترشان ياحسين(ع) و يازهرا(س) نوشته شده.

منبع:دروازه ورود به بهشت

نويسنده: admin | تاريخ : پنج شنبه 30 / 11 / 1393 بازديد : 87
ادامه مطلب

ترکش ولگرد

  نگاهی به علی کردم و با افسوس گفتم: «بازم خوش به حال تو. من که اگر حرف از جبهه بزنم ننه ام غش می کند و آقاجان با کمربند می افتد به جانم. به جان علی، عشق جبهه دارد دیوانه ام می کند.»

علی که از دو ساعت پیش کلافه و بی حوصله پای حرف هایم نشسته بود، مثل اسپند روی آتش جست زد و با خوشحالی گفت: «آفرین، خودشه!»

با حیرت پرسیدم: «چی خودشه؟»

دیوانگی!

منبع:دروازه ورود بهشت

موضوع: خاطرات، | برچسب ها: ترکش ولگرد،
نويسنده: admin | تاريخ : پنج شنبه 30 / 11 / 1393 بازديد : 92
ادامه مطلب

سفری به قطعه‌های بهشتی

یادمان رزمنده ها را به یاد گذشته و روزها پر از شور و خطر و انسانیت جبهه ها می اندازد و البته برای افرادی که سن چندانی ندارند محلی است تا با دلاورمردان میهنشان بیعت کنند و همچنین از آن ها درس مردانگی و آزادگی بگیرند. برای ان دسته از افرادی که نمی دانند چگونه و کجا باید از یادمان ها دیدن کنند امروز به معرفی آن ها می پردازیم:

منبع:دروازه ورود به بهشت

موضوع: خاطرات، | برچسب ها: سفری به قطعه‌های بهشتی،
نويسنده: admin | تاريخ : 26 / 11 / 1393 بازديد : 94
ادامه مطلب

سفری از جنس نور ومقاومت

«اذا رایتم الربیع فاکثروا ذکر النشور»

«آنگاه که بهاران را می‌بینید، مرگ و قیامت را بسیار یاد کنید.»

 
تعطیلات عید فرصت مناسبی  برای صله رحم است و چه توفیقی بهتر از این که دیداری از شهدا و مناطق عملیاتی جنوب کشور داشته باشیم، در آستانه سال جدید وتجدید میثاق با آرمان‌های شهدا حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای جوانان، نوجوانان و خانواده ‌ها است که بتوانیم با ولایت و آرمانهای شهدا تجدید میثاق کنیم.

تعطیلات عید فرصت مناسبی  برای صله رحم است و چه توفیقی بهتر از این که دیداری از شهدا و مناطق عملیاتی جنوب کشور داشته باشیم، در آستانه سال جدید وتجدید میثاق با آرمان‌های شهدا حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای جوانان، نوجوانان و خانواده ‌ها است که بتوانیم با ولایت و آرمانهای شهدا تجدید میثاق کنید.

منبع: دروازه ورود به بهشت

 
 
موضوع: خاطرات، | برچسب ها: سفری از جنس نور ومقاومت،
نويسنده: admin | تاريخ : 26 / 11 / 1393 بازديد : 66
ادامه مطلب